© 2018 K.T. Verbroedering Arendonk

Groepen

DEELNAME TURNGALA KLEUTERGROEPEN!

(A) - groepen = nemen enkel deel aan het Turngala op VRIJDAG

(B) - groepen = nemen enkel deel aan het Turngala op ZATERDAG

2de kleuterklas (A)

lesgever:   Lotte Van Gauwbergen

leshelper: Bente Meulemans

3de kleuterklas (A)

lesgever:   Emmeline Aerts

leshelper: Nadia Claes

                

(3+)

2de kleuterklas (B)

lesgever:   Stephanie Verstraelen

leshelper: Anouk Verelst

1ste kleuterklas (B)

lesgever: Charlotte Janssen

leshelper: /

 

                

(3+)

3de kleuterklas (B)

lesgever:   Charlotte Janssen

leshelper: Dana Rommens

                

♀ 1ste leerjaar

lesgever:   Lore Berkvens

leshelper: Lies Van Noppen       

♂ 1ste-2de leerjaar

lesgever:  Dylan Boogaerts

leshelper: Miro Mommaerts

 

♀ 2de leerjaar

lesgever:   Joyce Renier & Mette Van Steenbergen

leshelper: /

♀ 3de-4de leerjaar

lesgever:  Lore Berkvens

leshelper: Lies Van Noppen

 

♂ 3de-6de leerjaar

lesgever:   Dylan Boogaerts

   

5de - 6de leerjaar 

lesgever: Lies Mertens

♀ en ♂ 1ste- 4de  middelbaar

lesgever: Lies Mertens

16+ & volwassenen conditie- en kracht
training 

lesgever:  Jackie Sweere

Toestelturnen 16+ & volwassenen

lesgever:  Jackie Sweere & Nathalie Mariën & Emmely Gevers

Dames onderhoudsgym

lesgevers: Jackie Sweere & Ilse Huysmans

                

Lesgevers: Door Heymans
                   Klaar Heymans
                   Esther Hulselmans
                   Lies Mertens
                   Fiene Schuermans
                   Bo Van Gestel
Lesgevers: Door Heymans
                   Klaar Heymans
                   Esther Hulselmans
                   Lies Mertens
                   Fiene Schuermans
                   Bo Van Gestel
Tumbling Recrea

 

Tumbling Competitie

Acrogym

Lesgevers: Lyn Daemen
                   Charlotte Hens
                   Kirsten Hermans
                   Amber Mertens
                   Bo Ramaekers
                   Carolien Seigers
                   Elien Vervecken
Minidans A
(2de -3de kleuterklas)

 

lesgever: Stephanie Verstraelen

leshelper: Fleur Hermans

Minidans B
(2de -3de kleuterklas)

 

lesgever: Fleur Hermans & Dana
                Rommens

Hip Hop Teens
(3de - 6de leerjaar)

lesgever:  Elke Van der Eycken

                  

Hip Hop Kids
(1ste - 2de leerjaar)

 

lesgever: Stephanie Verstraelen &
                Charlotte Janssen

leshelper: Matté Damen

                      

 

Hip Hop Youth (13+
& jong volwassenen)

lesgever:   Lies Elsen

 

Wedstrijddans

lesgevers:   Charlotte Janssen

                    Stephanie Verstraelen

                    Elke Van der Eycken

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now